Kaposvár
Kaposváron a kaposfüredi szőlőhegyen a Deseda tó partjától 3 percre két külön álló hétvégi ház, hasznos alapterülete összesen 23 m2, melyből az egyik 12 m2, a másik 11 m2-es lakórésszel rendelkezik, a hozzá tartozó 2070 m2-es dupla telekkel (1022 m2, és 1048 m2) eladó. A zártkerti besorolású ingatlanok külön helyrajzi számmal rendelkeznek, szomszédosak egymással és kizárólag egyben vásárolhatóak meg.
1. épület (12 m2):
1 szoba kéménnyel
fedett terasz 4 m2
fedett terasz 9 m2
téglaboltozatos pince
udvari vízöblítéses wc helyiség,
a hozzátartozó terület 1022 m2-es
2. épület: (11 m2)
1 szoba kéménnyel
terasz 4,4 m2
szerszámtároló
a hozzátartozó terület 1048 m2.
Vezetékes villany a házakban, vezetékes víz az udvaron és a pincébe is be lett vezetve. Kerti csap szolgáltatja a saját használatra és az öntözéshez szükséges vizet.
Kiváló, a szakértő kezek által gondozott területeken szőlő és gyümölcsös található, amelyek bőséges terméssel látják el a tulajdonost.
Szőlő:
Kékfrankos
Olaszrizling,
Ezerfürtű (vegyes)
melyekből minősített borok készülnek.
Gyümölcsös:
szilva,
meggy,
cseresznye,
barack,
alma,
körte
Az ingatlanokra olyan érdeklődőket várunk, akik szeretik a szép, csendes környezetet és lehetőséget látnak akár családi oázissá alakítani. Horgászoknak, nyaralni vágyóknak is ajánljuk, illetve turisztikai célra is lehet hasznosítani.
A zártkerti besorolás miatt szükséges jogi eljárások lefolytatását követően birtokba vehető! TEHERMENTES, ÜGYVÉD BIZTOSÍTOTT! ¤ További információ kérhető a 30/9563-089-es telefonszámon vagy az irodánkban BOLDIZSÁR BT. 7400 KAPOSVÁR ANNA U. 7. sz. alatt, vagy a bolding@boldizsarbt.hu e-mail címen az ajánlat szám megjelölésével (280)